О НАС

Магазин сантехніки "КРАНІК" в Одесі

Магазин сантехніки КРАНИК радий вітати кожного покупця нашого сайту. У нашому магазині сантехніки в Одесі на вас чекає величезний асортимент змішувачів, рушникосушителів, фільтрів для води та мийок різних виробників, від менш відомих брендів, до більш популярних, швидкий функціональний пошук і найвигідніші ціни.
Чому варто вибрати наш інтернет - магазин сантехніки в Україні?
Асортимент - неважливо, сантехніку яких брендів або за якою ціною ви шукаєте. У нас ви знайдете абсолютно все, що вам потрібно.
Якість - вся сантехніка, представлена на нашому сайті, має гарантію та сертифікати якості.
Якість цікавить кожного клієнта, але не варто забувати і про ціни. Робота з постачальниками без посередників дозволяє надати нашим клієнтам вигідні умови покупки. У цьому ви можете переконатись самостійно, переглянувши каталог нашої продукції.
Ніколи ще покупки не були настільки легкими, як у нашому інтернет-магазині. Все що вам необхідно для покупки – це вибрати відповідну категорію, вибрати потрібні параметри у фільтрі (установити планку цінової політики, вибрати виробника, країну, клас, колір тощо) та натисніть кнопку КУПИТИ. Далі вам залишається тільки заповнити всі свої контактні дані, у полі коментар вказати склад, на який буде доставлений товар і все.
Ніяк не можете вибрати відповідний товар? Консультанти інтернет-магазину КРАНІК з радістю прийдуть до вас на допомогу та допоможуть визначитися з правильним вибором.
У нас ви можете отримати товар як на склад будь-якого поштового відділення, так і забрати його самостійно в нашому магазині КРАНИК за адресою м. Одеса Семена Палія 125а, ринок СОЮЗ, П-43 або в магазині SANTEHGOL за адресою Авангард, вул. Базова, 20, ринок 7 км або ЗАВОДСЬКА 2433 Одеська область, Овідіопольський район.
Але це ще не всі переваги, які чекають на вас. Якщо ви не знайшли відповідного сантехніка, співробітники нашого магазину і в цьому вам прийдуть на допомогу. Для всіх наших клієнтів ми запустили нову послугу Монтажник для встановлення сантехніки. Тепер ми можемо пройти з вами цей нелегкий шлях від початку до самого кінця.
Бажаємо вам приємних покупок
Вгору